NASA через падіння ракети звинуватило Китай у створенні загрози

NASA через падіння ракети звинуватило Китай у створенні загрози
Автор Марія Петренко в Новини

Американське космічне агентство (NASA) виступило зі звинуваченнями на адресу Китаю через падіння ракети Long March 5B. Зокрема, ситуація з ракетою показала, що Пекін не дотримується стандартів, прийнятих у поводженні з космічним сміттям.

Про це йдеться в заяві керівника NASA Білла Нельсона.

Loading...

У заяві йдеться, що країни повинні мінімізувати ризики для людей на Землі при поверненні космічних об’єктів, а також повідомляти про ці операції максимально прозоро. Але дії Китаю говорять про те, що Пекін не дотримується стандартів щодо космічного сміття.

“Дуже важливо, щоб Китай і всі космічні країни і комерційні організації діяли відповідально і прозоро в космосі для забезпечення безпеки, стабільності і довгострокової екологічності космічної діяльності”, – додав Нельсон.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вночі китайська неконтрольована ракета впала в Індійський океан біля Мальдівських островів.

РБК-Україна писало, 29 квітня Китай запустив ракету-носій Long March 5B з основним модулем майбутньої орбітальної станції, але через кілька днів вона почала неконтрольоване падіння.

Джерело: Народна Правда
загрузка...