"Яке ж позорище": росіянку рознесли за номер для Євробачення 2021

"Яке ж позорище": росіянку рознесли за номер для Євробачення 2021
Автор Желізняк Олександр в Новини

Євробачення 2021 стартує 18 травня, але конкурсанти вже відправилися в Роттердам, щоб підготуватися до виступів. 8 травня учасники відточували свої номери на сцені Ahoy Arena – серед них і учасниця від Росії Manizha. Анонс конкурсного номера припав до душі не всім, а дехто назвав це ганьбою.

Відео з репетиції Manizha і її пісні Russian Woman з’явилося в мережі.

Loading...

На ньому ексцентрична реп-виконавиця смішно рухається в гігантській сукні-горі. Наряд нагадує ляльку, яку надягають на самовар в традиційному російському чаюванні.

Гігантський наряд оснащений коліщатками, завдяки якому він пересувається по сцені. А на словах “встала і пішла” Manizha відчиняє сукню і виходить з неї в червоному комбінезоні.

Відео: Manizha показала репетицію для Євробачення 2021

Хто така Manizha

Повне ім’я артистки – Маніжа Далерівна Сангін. Вона за національністю таджичка – народилася в Душанбе в 1991 році. Її називають російською співачкою таджицького походження.

Крім музичної творчості артистка займає активну громадянську позицію. Зокрема, вона бореться з нав’язаними медіа стандартами краси.

Не всі шанувальники зацінили дивний номер

У коментарях номер порівняли з російським самоваром, а також згадали провальний виступ Юлії Самойлової в 2018 році.

Ось що пишуть в коментарях:

Яке ж позорище Раніше були такі великі ляльки на чайниках, що б зберігалося тепло, дуже нагадує. Юлія Самойлова була на горі, тепер Маніжа сама гора. Ще одна гора на початку? Що це? З таким номером ми програємо, це жах.

Нагадаємо, що Євробачення 2021 проходитиме на Ahoy Arena в місті Роттердам (Нідерланди) з 18 по 22 травня.

Раніше ми писали, що українці вже вирушили на Євробачення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...