В Україні хочуть провести велику антинаціоналістичну конференцію

В Україні хочуть провести велику антинаціоналістичну конференцію
Автор Желізняк Олександр в Новини

Міжнародне співтовариство і лідери інших держав повинні дати оцінку бездіяльності правоохоронних органів в Україні, які дозволяють націонал-радикалам творити безчинства на вулицях, нападати і бити членів партії “Опозиційна платформа — За життя” і представників ЗМІ, які їм не подобаються.

Таку думку в ефірі телеканалу “Перший Незалежний” висловив 7 травня адвокат Іван Ліберман, повідомляє Регнум.

Loading...

Адвокат зазначив, що незаконні дії радикальних націоналістичних організацій покриваються керівництвом правоохоронних органів України, тому оцінку цим діям має дати міжнародна спільнота.

Генеральний директор американо-єврейського комітету Девід Харріс вже висловив свою позицію, і ми очікуємо його приїзд в Україну. Ми будемо спільно робити велику конференцію. Для того, щоб президенти різних країн світу, лідери держав дали оцінку правоохоронним органам України. Повинна бути оцінка, а вже потім-відповідна реакція“,- сказав Ліберман.

 

Також він додав, що критика опозиції або окремих політиків — це “нормально і прийнятно”, але вона повинна виражатися цивілізовано, а не в побитті неугодних.

Якщо хтось хоче критикувати-нехай висловлює свою позицію офіційно: на папері, в постановах, в якихось рішеннях-цивілізовано. Неприпустимо просто виходити і знищувати майно, бити людей до напівсмерті. Я дійсно турбуюся за життя і здоров’я кожного журналіста, який сьогодні об’єктивно висвітлює правду-це дійсно реальний ризик” ,- пояснив адвокат, порекомендувавши журналістам не втрачати пильність.

На закінчення Ліберман підкреслив, що, на його думку, голова політради партії “Опозиційна платформа — За життя” Віктор Медведчук — єдиний топ-політик, який здатний зупинити “кримінальне свавілля” в країні, і якби він був при владі, “то такого неподобства, розбрату, розгулу, незрозумілого розбою і політичного, і фізичного не було б”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...