Україна та США провели спільні навчання в морі. Кораблі РФ створювали ускладнення для маневрів

Україна та США провели спільні навчання в морі. Кораблі РФ створювали ускладнення для маневрів
Автор Желізняк Олександр в Новини

Протягом двох днів флагман Морської охорони України “Григорій Куроп’ятников” і корабель Берегової охорони США Hamilton відпрацьовували спільні навчання в морі. Всі елементи навчань відбувалися під спостереженням кораблів РФ.

Про це повідомили у прес-центрі Держприкордонслужби.

Loading...

За задумом навчань відбувалась взаємодія двох прикордонних кораблів із долученням корабля ВМС України “Старобільськ”. Екіпажі відпрацювали злагоджені дії тактичної групи з припинення провокацій в морі та відбиття нападу з неба за стандартами НАТО.

В ході навчань відпрацювали складні елементи маневрування, ухиляння від повітряної атаки та організацію протидиверсійної оборони корабля.

“Прикордонні кораблі і кораблі ЧФ Рф не просто спостерігали, а створювали додаткові ускладнення для маневрів – оголошували раптове закриття районів для плавання, створювали навігаційну небезпеку і традиційно залишали без відповідей запити про дотримання міжнародних норм безпечної навігації”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Росія заявила про відведення військ від українського кордону. Однак, два великих десантних кораблі Північного флоту “Олександр Отраковський” і “Кондопога” поки залишаються в Чорному морі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна запросить у США системи протиповітряної оборони.

Джерело: Народна Правда
загрузка...