Число жертв стрілянини в казанській школі зросло: розповідь очевидця

Число жертв стрілянини в казанській школі зросло: розповідь очевидця
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

15-річна учениця казанської гімназії №175, де сьогодні 19-річний хлопець влаштував бійню , розповіла, що відбувалося всередині під час захоплення школи.

Відео опублікував Telegram-канал Mash.

“Це була середина уроку. У клас забігла вчителька і швидко закрила клас. Потім вона пояснила, що сталося. Що в школу зайшли люди з дробовиком. Потім директриса по гучному зв’язку оголосила про те, що потрібно закритися в кабінетах і сидіти тихо. Ми зачинилися, сіли в кут класу. У багатьох дітей була істерика. Почулися 13-15 пострілів. Кажуть, не знаю, наскільки це вірно, один клас підірвали. Потім через хвилин 20, може, навіть менше, до нас почали стукати в кабінет. Виявилося, що це поліція. Нас вивели з кабінетів, відвели на вулицю. На вулиці було дуже багато людей і багато пожежних машин, і 8-9 машин швидкої … багато людей постраждали, і школа була вщент”, – говорить Сабіна.

Російські ЗМІ повідомляють, що число загиблих під час нападу на казанську школу №175 зросло до 10 осіб. Зараз в лікарнях перебуває 21 потерпілий, серед них один у вкрай важкому стані, 7 – у важкому, інші в стані середньої тяжкості. Шістьох оперують.

Також ЗМІ повідомляють, що Ільназ Галявієв був озброєний турецьким рушницею Hatsan ESCORT- тим же, яким користувався Керченський стрілок Владислав Росляков. Дозвіл на зброю він отримав 28 квітня, через два дні після відрахування з коледжу.

Також повідомлялося, що 19-річний Ільназ Галявієв напередодні заявив в мережі, що йде вбивати біосміття.

 

Джерело: Народна Правда