Назвала українців “бидлом”: у КНУ скандал через висловлювання дочки судді Печерського суду про Крим

Назвала українців “бидлом”: у КНУ скандал через висловлювання дочки судді Печерського суду про Крим
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Київський національний університет імені Тараса Шевченка виявився в центрі скандалу через висловлювання своєї студентки, доньки судді Печерського суду Києва, яка назвала українців бидлом, і рекомендувала забути про Крим.

Як пишуть ЗМІ йдеться про Анастасію Тарасюк – дочки судді Печерського райсуду Христини Константинової і екс-співробітника СБУ, нинішнього керівника управління Державного бюро розслідувань у справах Майдану Анатолія Тарасюка.

Саме вона під ніком “konstanta00” опублікувала відео, в якому висловилася на підтримку російського репера Басти, який приїхав до Києва. Дівчина називає Басту одним зі своїх найулюбленіших виконавців. З цієї причини вона вирішила його захистити музиканта, який відвідував окупований Крим:

“Я читаю в новинах, що йому доводять і розповідають, що Крим – наш, бігають за ним, не дають людині відпочити в закладах якихось. Якийсь наше бидло українське! Вгамуйтеся! Він артист, то що він виступав в Криму – це нічого, бл ** ь, взагалі не означає. Він уже не наш. Змиріться з цим, бл ** ь! про ** али! Ось … А потім ці новини про грошові винагороди за місце знаходження його. Ви що, взагалі там еб ** улісь !? взагалі кінчені !? Фу, ганьба, українці, взагалі – ганьба! ” – сказала Анастасія.

Дівчина також скаржиться, що “з нормальних виконавців вже майже ніхто не приїжджає”: “Кого нам слухати? Наше українське де ** мо слухати? Я не витримаю. У мене вуха в’януть від цього де ** ма”.

Як передає “5 канал”, зараз у вузі скликають вчена рада через заяви Анастасії. При цьому напередодні дівчина вже записала ролик з вибаченнями. За її словами, вона не знала про політичні погляди Басти, і його позицію з приводу анексії Криму не поділяє.

В університеті Шевченка засудили скандальну заяву Анастасії про Крим і образливі висловлювання на адресу українців, і кажуть, що це кидає тінь на репутацію установи.

“Відеозвернення, незважаючи на непереконливе виправдання, яке було поширене, є проявом глибокої неповаги до держави Україна, до майбутньої професії юриста. А може і інтерпретуватися як” участь в дестабілізації суспільного життя в Україні “, про що йдеться на сайті Центру” Миротворець “, – відзначили в вузі.

ЗМІ також повідомляють, що Анастасія в минулому році попадалася п’яною за кермом в центрі Києва, і тоді патрульні склали протокол, але Печерський суд закрив справу і дівчину не покарали.

Зараз викладачі КНУ збирають підписи під зверненням до університетської комісію з етики. Правда, підписів викладачів Інституту права під зверненням немає. Студенти підтримують відрахування Тарасюк.

“Ця ганьба ліг, на жаль, на весь університет. Дуже неприємно читати коментарі, де огульно звинувачують всіх викладачів. Це, безперечно, репутаційні втрати”, – заявила доцент Київського університету імені Тараса Шевченка Оксана Мацько.

При цьому в вузі зазначають, що відрахувати студентку поки не мають права. Як пояснили в КНУ, для відрахування є чіткий перелік підстав, і публічних закликів до сепаратизму в ньому немає. Виправити це можуть зміни в закон про вищу освіту. Такі пропозиції університет вже готує.

Назвала українців “бидлом”: у КНУ скандал через висловлювання дочки судді Печерського суду про Крим

Назвала українців “бидлом”: у КНУ скандал через висловлювання дочки судді Печерського суду про Крим

 

Декількома днями раніше охорона російського репера Баста (Василь Вакуленко), якого напередодні помітили в одному з київських ресторанів, напала на жителя столиці, коли той намагався пояснити артисту, чий Крим.

 

Джерело: Народна Правда