Названо заняття, які сповільнюють старіння

Названо заняття, які сповільнюють старіння
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Йога здатна творити позитивний вплив на організм людини. Ефект кардинальних змін пов’язаний із кардіометаболічними факторами ризику та мозковими нейротрофічними факторами.

Loading...

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Newsyou.info”, людський мозок активно розвивається до 20-30 років. Далі розпочинається процес призупинення, а після 40 років спостерігається дегенерація.

Для дослідження впливу занять йогою було обрано 124 здорових людини. Їх поділили на три групи за віковими даними. Завдяки йозі протягом трьох місяців у наймолодших та найстарших представників експерименту знизився кров’яний тиск. Також у вищезгаданих представників груп спостерігалося падіння рівня стресового гормона кортизолу.

Варто зазначити, що заняття сприяли підвищенню рівня дофаміну та серотоніну. Оскільки ці гормони відповідають за посилення мотивації та концентрації, то йога допомагала особам позбутися депресії та апатії. Активність сприяла накопиченню енергії та мотивації для вирішення буденних справ.

Як раніше писала “Народна Правда”, дієтологи переконані, що захисні механізми організму та імунітет людини безпосередньо залежать від способу харчування. 

Також зазначалося, що мед має унікальні цілющі властивості. Але він приносить користь не тільки під час внутрішнього споживання. Мед ефективно застосовують у кометології. Він складається із каротинів, які поліпшують стан шкіри, та вітамінів В і С. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...