Росія намагається знайти привід для провокації: екс-радник Путіна назвав найнебезпечнішу точку в Україні

Росія намагається знайти привід для провокації: екс-радник Путіна назвав найнебезпечнішу точку в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Інституту економічного аналізу, екс-радник російського президента Володимира Путіна Андрій Ілларіонов вважає, що Одеса може стати новою точкою для кремлівських провокацій.

Таку думку він висловив в ефірі програми “Час Голованова”.

За його словами, про такі наміри може свідчити все, що відбувається в Одесі в останні дні.

“Те, що відбувалося в ці дні в Одесі, змусило в черговий раз згадати про те, що Одеса є одним з пунктів, які можуть бути використані як привід для нагнітання напруженості проти України. Цього не було 7 років, тільки в 2014 році згадували про те, що сталася 2 травня 2014 року в Одесі. І ось 5 травня 2021 року в Раді безпеки ООН посол Росії збирає спеціальну конференцію для того, щоб обговорювати так звану гуманітарну кризу в Одесі, пов’язану з 7-ю річницею того, що сталося в 2014 році, і з тим, що відбувається зараз. Учасниками цього форуму були ті самі люди, які організовували побиття і вбивства людей в 2014 році з боку сепаратистів”, – сказав аналітик.

За словами Ілларіонова, Росія постійно шукає привід для здійснення агресивних планів:

“Це ще раз говорить про те, що агресор постійно намагається знайти різні приводи, які можна було б використовувати в якості прикриття для своїх планів, так, як це було в Південній Осетії в 2008 році, в Криму, на Донбасі. Це з’являється зараз і змушує всіх нас бути надзвичайно уважними, готовими до провокацій, бути готовими дати відповідь”.

Голова комітету із закордонних справ парламенту Литви Павіленіс Жигімантас напередодні заявив , що Кремль міг дійти до Києва, агресію Росії зупинили санкції.

Раніше російський журналіст, екс-депутат Держдуми РФ Ігор Яковенко заявив , що повалити режим Володимира Путіна в Росії неможливо за допомогою тільки політичної боротьби опозиційних партій і протесту громадянського суспільства.

Джерело: Народна Правда