Розв’язуючи найскладніші для країни проблеми, Медведчук викликав заздрість з боку Зеленського, який бачить у ньому свого головного конкурента

Розв’язуючи найскладніші для країни проблеми, Медведчук викликав заздрість з боку Зеленського, який бачить у ньому свого головного конкурента
Автор Желізняк Олександр в Новини

Зеленський доручив почати кримінальне переслідування Медведчука. Влада за два роки так і не знайшла жодних економічних злочинів опозиційного політика, а тому вирішила йти шляхом політичного беззаконня.

Підозра, яку влада виписала Медведчуку, – це черговий етап війни, яку Зеленський розв’язав проти свого головного політичного опонента. Адже він, якщо проаналізувати, сьогодні виглядає більше президентом, ніж сам Зеленський.

Loading...

Медведчук домовився про постачання, а потім і виробництво вакцини “Супутник V” в Україні. Якби Зеленський погодився, кампанія з вакцинації українців була б у розпалі, а життя в країні швидко налагодилося. Цілком можливо, що ми б обійшлися без останнього локдауну. Зеленський же провалив закупівлю вакцин, їх не вистачає, а ті, які є, – сумнівної якості китайські та індійські препарати.

Лідер ОПЗЖ має робочий мирний план щодо Донбасу, який схвалено в Москві, Донецьку, Луганську, Парижі та Берліні і який здатний покласти край війні. Зеленський же за два роки не зміг нічого запропонувати, відмовившись від політичного врегулювання.

Зеленський навіть примудрився зірвати повернення чотирьох українок з полону. Тільки тому, що влада ОРДЛО мала намір передати їх через Медведчука, а не особисто Зеленському, з яким на Донбасі не бажають мати справи. Водночас Медведчук повернув додому півтори тисячі українців.

Також у Медведчука на руках є домовленості з Росією щодо газу, які дозволять знизити тарифи в Україні для кінцевого споживача. А Зеленський поки тільки підвищує тарифи, спровокувавши тарифний майдан.  

Тому удар президентом було завдано по найнебезпечнішому опоненту. Спочатку Офіс Зеленського незаконним шляхом відключив від мовлення три опозиційні канали, а побачивши, що це мало допомогло, – розгорнув атаку особисто на Медведчука і його дружину Оксану Марченко.

Буде цікаво подивитися на міжнародну реакцію. Закриття каналів спровокувало фурор в іноЗМІ – 16 тисяч публікацій і пильну увагу світу до цього незаконного кроку Зеленського. Упевнений, черговий удар по іміджу України у світі нам знову забезпечено.

Але ж сенсу в цьому мало. Зеленському поплескають виключно ура-патріоти, які на виборах все одно підуть голосувати за Порошенка. А ось поміркований виборець, якого переважна більшість, голосуватиме за тих, хто за економіку, а не за цирк.

Оригінал на сторінці Влада Мулика у Facebook

Влад Мулик

Джерело: Народна Правда
загрузка...