Шмигаль обіцяє “бонуси” курортам, які повністю вакцинуються

Шмигаль обіцяє “бонуси” курортам, які повністю вакцинуються
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Міністерство охорони здоров’я закликає українців вакцинуватися від COVID-19 , обіцяючи всілякі “бонуси” і COVID-сертифікати.

Як повідомив в інтерв’ю для РБК-Україна прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, в Україні є міста і містечка, які можуть вакцинувати своє населення (перш за все йдеться про курортних містах):

“Якщо провакцинуються всі жителі цього містечка і всі працівники курортних закладів, в такому містечку може бути створена так звана” зелена зона “, куди можуть їхати туристи. Звичайно, з певними обмеженнями, якщо вони не вакциновані. Але місто зможе працювати в звичайному нормальному режимі “.

Він також додав, що уряд готовий ввести будь-яку модель паспорта вакцинації від COVID-19, яка може дозволити вільно подорожувати до Європи. Шмигаль стверджує, що Україна веде переговори про уніфікацію COVID-паспорта з Євросоюзом:

“Ми готові ввести будь-яку з моделей паспорта вакцинації, яка можлива в Європі, – цифрову з QR-кодом, формалізовану довідку про вакцинацію міжнародного стандарту, яка на сьогодні діє в усьому світі”.

Відзначимо, чиновники стверджують, що всі люди, які отримали щеплення від COVID-19, зареєстровані в електронній системі eHealth.

Нагадаємо, в ЄС поки не схвалили вакцини, якими активно прищеплюють українців: Covishield, Sinovac і NovaVax.

Смертність від COVID-19 в Україні в реальності набагато вище офіційної статистики – 138 507 осіб проти офіційних 46 737 чоловік. До такого висновку прийшли експерти незалежної дослідницької організації «Інститут показників і оцінки здоров’я» при Медичній школі Вашингтонського університету (Institute for Health Metrics and Evaluation, IHME).

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив , що Україна подолала третю хвилю пандемії COVID-19. Вона була найбільш смертоносною.

 

Джерело: Народна Правда