Шмигаль сподівається, що в Україні до кінця літа вакцинують більшість людей, і карантин послаблять

Шмигаль сподівається, що в Україні до кінця літа вакцинують більшість людей, і карантин послаблять
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Адаптивний карантин в Україні продовжать мінімум до серпня, але якщо до Дня Незалежності, який відзначають 24 числа, лікарі вакцинують більшість людей, уряд розгляне варіанти його пом’якшення.
Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає «РБК-Україна».

«Ми, очевидно, будемо продовжувати його (адаптивний карантин, – ред.) До серпня. Якщо нам вдасться до Дня Незалежності вакцинувати більшість людей – звичайно, ми будемо шукати варіанти його пом’якшення », – заявив Шмигаль.

Він вважає, що адаптивний карантин дає свої результати. За його словами, така модель дозволяє посилювати і послаблювати обмеження автоматично в залежності від епідемічної ситуації.

Шмигаль також заявив, що уряд не планує вводити загальнодержавний локдаун.

Як повідомлялося раніше, в Україні зафіксовано 2208 нових випадків COVID-19 за минулу добу. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Донецькій (325), Харківській (213), Дніпропетровській (191), Запорізькій (169) і Миколаївській (132) та областях.

Смертність від COVID-19 в Україні в реальності набагато вище офіційної статистики – 138 507 осіб проти офіційних 46 737 чоловік. До такого висновку прийшли експерти незалежної дослідницької організації «Інститут показників і оцінки здоров’я» при Медичній школі Вашингтонського університету (Institute for Health Metrics and Evaluation, IHME).

 

Джерело: Народна Правда