Ці напої різко підвищують тиск

Ці напої різко підвищують тиск
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Високий кров’яний тиск несе ризик для здоров’я людини. Воно може завдати багато шкоди, якщо його не лікувати і не контролювати. Саме тому потрібно бути обережними з напоями і не вживати багато тих, які підвищують кров’яний тиск. Є кілька способів лікування гіпертонії. Один з них – це уникнення споживання напоїв, що підвищують кров’яний тиск, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на wworld .

Ізотонічні напої призначені для регідратації, до складу яких входить доза натрію. Зокрема, хлорид натрію і бікарбонат натрію. Натрій не корисний для людей з високим кров’яним тиском. Саме тому краще відмовитися від напоїв, що містять натрій в своєму складі. Люди, які мають проблеми з серцем або високий кров’яний тиск, повинні відмовитися від споживання енергетиків. Численні дослідження вказують на те, що у здорових людей, які споживають енергетики, може підвищитися тиск. Енергетики містять таурин і кофеїн.

Вчені вважають, що ці речовини відповідають за підвищення кров’яного тиску і ритм серця. Будь-яка продукція, яка обіцяє підвищити рівень енергії, містить кофеїн і таурин. Найкраще про це свідчить той факт, що один енергетичний напій прирівнюється до 2 чашкам кави. Не треба плутати енергетики з регідратаційними або спортивними напоями. Останні мають на меті відновити організм після фізичного виснаження. Помірне споживання кави або чаю зазвичай рекомендується, коли артеріальний тиск низький.

Отже, ці напої не бажано пити людям, які страждають від гіпертонії. Кава – це один з напоїв, який підвищує тиск. Навіть люди, які не хворі на гіпертонію, повинні пам’ятати про те, що кава варто вживати в помірній кількості. Все ще не до кінця зрозуміло, чому алкоголь викликає зміна кров’яного тиску. Однак відомо, що наявність aлкоголь в крові позначається на поставках кисню до серця.

Якщо серце не отримує кисень в необхідній кількості, воно повинно посилено перекачувати кров. Щоб компенсувати цей недолік, кисень та інші поживні речовини беруть з інших частин організму. Відмова від напоїв, що підвищують кров’яний тиск, допоможе захистити серцево-судинну систему людей, які страждають на гіпертонію.

Нагадаємо, американська кардіологічна асоціація повідомила про перегляд критеріїв визначення підвищеного тиску , що призвело до збільшення гіпертоніків в США.

Тим, хто страждає від стрибків тиску, лікарі рекомендують вживати в їжу цибулю і часник . Фітонциди, яких достатньо в цих овочах, допомагають очистити судини і знизити рівень холестерину, а, як відомо, це буде сприяти і зниження тиску.

Раніше дієтологи порадили список продуктів, які нормалізують рівень холестерину в організмі . До нього увійшли свіжі фрукти і овочі, сухофрукти, горіхи і насіння, боби і горох.

Джерело: Народна Правда