Тиск влади на Медведчука – це цинічне і незаконне переслідування з політичних мотивів

Тиск влади на Медведчука – це цинічне і незаконне переслідування з політичних мотивів
Автор Желізняк Олександр в Новини

Тиск української влади на опозицію, зокрема Віктора Медведчука, переходить всі межі здорового глузду. Зеленський раптово зрозумів, що виконувати президентські обов’язки у нього виходить погано, і замість того, щоб змінити підхід і зробити щось для народу, він вирішив спустити всіх собак на опозиційного політика.

Якщо поставити собі питання, чому влада організувала такі репресії проти Медведчука, відповідь напрошується одна: занадто добре працює. Подумайте самі, буквально кожен життєво важливий крок для країни чинний президент провалив, тоді як у Медведчука завжди був робочий план на цей рахунок.

Loading...

Взяти хоча б найгострішу проблему на сьогодні – пандемію коронавірусу. Вся “перемога” Зеленського в тому, що він насилу домовився про отримання Україною вакцини, кількість і якість якої в значній частці стопорить вакцинацію в країні. Що ж зробив Медведчук? Ще в грудні минулого року він домовився з Росією не просто про постачання вакцини “Супутник V”, що, безумовно, допомогло б набагато раніше почати щеплення, але ще і про її виробництво. Але замість цього ми отримали локдаун на локдауні і глибоку фінансову яму.

 

Що ж щодо миру на Донбасі та обміну утримуваними особами? У будь-якій країні це було б основним питанням, без миру в країні взагалі складно побудувати державу, але наш президент так не вважає. Проводити переговори з Путіним? Ні. З Луганськом і Донецьком? Теж ні. Не дивно, що проблема не зрушилася з мертвої точки. Водночас Медведчук готовий бути перемовником будь-якої зі сторін. Ба більше, в Росії його поважають, що могло б полегшити процес. Він пішов ще далі – запропонував детальний план із повернення Донбасу в Україну, який схвалили не тільки Москва і Луганськ з Донецьком, але і в Парижі та Берліні. Однак же нашій владі це не потрібно, навіщо їм такий мир, який не підвищить їм рейтинги, дійсно.

Про обмін і звільнення утримуваних на території Донбасу теж сказати нічого. Зеленський, який так завзято обіцяв всіх повернути додому, зник, самоусунувся від цього питання. Тим часом Медведчук вже звільнив півтори тисячі людей. Звільнив би і більше, ті самі жінки, про яких вже домовився опозиціонер, без відмаху президента не можуть покинути територію Донбасу. Але Зеленський мовчить, мабуть, знову невигідно.

Про тарифи можна говорити ще довше. Від самого початку Медведчук вів послідовну політику, пропонував варіанти виходу з економічної кризи, пояснював, як можна знизити вартість того ж газу для кінцевого споживача, домовився з Москвою про знижку в 25%. Але ціни на комуналку продовжують зростати, бо Зеленському чхати і на це. В МВФ сказали підвищити – отже, потрібно підвищувати.

На тлі всього цього репресії проти Медведчука виглядають як спроба потопельника схопиться за соломинку. Влада лише визнає свою неспроможність, відсутність умінь зробити хоч щось самостійно, щось, що не змусить людей обурюватися, протестувати і критикувати Зеленського разом з його оточенням. Своїми діями вони лише розписалися у власному непрофесіоналізмі і нікчемності.

Оригінал на сторінці Олександра Потьомкіна у Facebook

Олександр Потьомкін

Джерело: Народна Правда
загрузка...