В СБУ заявили, що Білорусь може стати союзником Росії для вторгнення в Україну

В СБУ заявили, що Білорусь може стати союзником Росії для вторгнення в Україну
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Концентрація російських військ на кордоні з Україною досягає 100 тисяч військовослужбовців. Крім того, якщо Росія зважиться на повномасштабне вторгнення в Україну її потенційним союзником може стати Білорусь.

Про це в ході форуму “Україна 30” розповів керівник Служби безпеки України Іван Баканов.

Loading...

За його словами, загроза вторгнення російської армії в Україні зберігається:

“Бойовий склад РФ біля кордонів України сягає 100 тисяч осіб станом на зараз – танки, вертольоти, кораблі, групи ракетних військ і артилерії. Можемо виділити п’ять основних напрямків, але не варто забувати і про Білорусь на випадок, якщо Росія буде здійснювати вторгнення в Україну. Доказ цьому – останні спільні навчання Республіки Білорусь і Російської Федерації “.

Він додав, що 65% українського кордону з боку Росії є вразливими, ще 35% на західній стороні також, на його думку, вимагають уваги, оскільки Росія підживлює націоналістичні рухи в інших країнах, “приклад Угорщини – яскраво це доводить”.

Раніше і президент Володимир Зеленський заявив , Росія могла зважитися на повномасштабне вторгнення в Україну, адже в включеному Криму і близько українських кордонів спостерігалася велика кількість ворожих військ.

Напередодні президент Інституту економічного аналізу, екс-радник російського президента Володимира Путіна Андрій Ілларіонов заявив, що Одеса може стати новою точкою для кремлівських провокацій.

 

Джерело: Народна Правда