600 тисяч жителів ОРДЛО отримали російські паспорти – Денісова

600 тисяч жителів ОРДЛО отримали російські паспорти – Денісова
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

На окупованому Донбасі активно триває російська паспортизація населення окупованих районів Донецької та Луганської областей. Кількість жителів ОРДЛО, які отримали російські паспорти, продовжує збільшуватися.

Loading...

Відповідну заяву зробила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці в Facebook.

За словами омбудсмена, окупанти змушують українців в ОРДЛО отримувати російські паспорти, погрожуючи звільненням з роботи і проблемами з подальшим працевлаштуванням.

“Зараз паспорти там отримали майже 600 тисяч українських громадян – це чиновники “органів місцевої влади”, вчителі, лікарі. Діють за принципом – якщо ти не отримуєш паспорт – ти не працюєш”, – пише Денісова.

Раніше, на початку травня в РФ заявили, що російські паспорти отримали майже 530 тисяч жителів окупованого Донбасу. У той же час майже 2 тисячам українців відмовили в отриманні російського громадянства.

Як ми вже розповідали раніше, в Організації Об’єднаних Націй в найближчим часом навряд чи домовляться про введення миротворців на Донбас.

Тим часом, Нідерланди подають до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) позов проти Росії за її роль в катастрофі рейсу MH17. Літак з 298 людьми збили над Донбасом в 2014 році.

Джерело: Народна Правда