Данілов “знайшов” в Україні 13 олігархів: цікава заява

Данілов “знайшов” в Україні 13 олігархів: цікава заява
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Однією з ключових загроз українській безпеки є олігархи, система яких почала формуватися відразу після незалежності України.

Loading...

Таку думку озвучив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов на своїй сторінці в Facebook.

“З роками олігархічна система, яка все більше зміцнювалася і запливала фінансовим корупційним жирком, ставала все більш впевненою в собі і все нахабніше втручалася в українську політику. У результаті країна на довгі роки опинилася надійно замкненою в щільному олігархічному трикутнику – олігархічна економіка, яка породжувала монополії і приводила до корупції”, – пише чиновник.

Данілов вважає, що саме олігархи разом з чиновниками і силовиками гальмували розвиток України.

“Сформовані олігархічні групи через інкорпорованих у владу “своїх правильних” кадрів фактично приватизували сектори вітчизняної економіки – газову, хімічну, енергетичну, нафтопереробну сфери і протягнули свої кігті до прибуткового аграрному сектору. Монополії привели до глибинної корупції”, – підкреслив він.

Також Данілов додав, що Росія корупційними шляхами “розбещувала український політичний клас”, свідомо знищувала українську економіку, формуючи власні групи впливу і захоплюючи нові сегменти в політичній, економічній, медійної, релігійній сферах життєдіяльності держави.

На думку секретаря РНБО, в Україні є 13 осіб, яких можна віднести до категорії олігархів. Основна ознака цієї групи – вплив на владу, зазначає він.

Данілов “знайшов” в Україні 13 олігархів: цікава заява

Данілов “знайшов” в Україні 13 олігархів: цікава заява

Як ми вже розповідали раніше, Володимир Зеленський запропонував розробити законопроект про статус олігархів.

Також стало відомо, що статус олігарха в Україні визначатимуть за сімома критеріями.

Джерело: Народна Правда
загрузка...