Погода на травень 2021: синоптики дали прогноз на свята

Друга декада травня буде дощовою

Погода на травень 2021: синоптики дали прогноз на свята
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Останні тижні українці проводять в самоізоляції, мріючи про відпочинок на природі з друзями, коли мине небезпека і епідемія коронавірусу піде на спад. Причому робити це стає все важче – погода з кожним днем ​​все більше кличе на повітря.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Згідно з попередніми прогнозами погоди на травень 2021 року українці не зможуть сповна насолодитися гарною погодою на травневі свята.

За даними народного синоптика Леоніда Горбаня, радіти теплій погоді в перших числах травня 2021 теж не варто. Повітря прогріється, впевнений український метеоролог, до рекордних показників, спека буде аномальної, що дуже негативно позначиться на майбутніх урожаїв.

Відзначимо, що Леонід Горбань прогнозує вкрай посушливий і спекотний травень 2021 року. Він упевнений, що весь місяць дощів на території України чекати не варто. Опади, причому рясні, схожі з тропічними зливами, прийдуть в першому місяці літа.

“Травень буде жаркий і посушливий, в середині місяця більше двох тижнів без опадів. З 2 по 27 травня майже по всім областям, крім Карпат, не буде дощу. Сухо, жарко, температура 28-32 градуса. На ярі культури дуже поганий прогноз по врожаю “, – прогнозує синоптик.

Також раніше синоптик дав прогноз на літо в Україні .

Джерело: Народна Правда
загрузка...