Покладе 5-6 наших бійців: військовий експерт заявив, що Україна не готова до провокацій Росії

Покладе 5-6 наших бійців: військовий експерт заявив, що Україна не готова до провокацій Росії
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

ЗСУ здатні відобразити повномасштабний наступ Росії,  але не готові до провокацій окупантів, які можливі влітку.

Loading...

Таку думку в коментарі “Обозревателю” висловив військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов.

Він не виключає, що влітку Росія може розв’язати «війнушку» на тлі загрози повалення нинішнього режиму Кремля (вибори в Державну думу, – ред.).

«Якщо він буде відчувати, що для збереження влади необхідна консолідація суспільства перед особою зовнішнього ворога, я не виключаю, що він може влаштувати авантюру десь на Донбасі, де “їх немає”. Там у нього розв’язані руки. Він може влаштувати невелику войнушку і тим самим сказати: треба терміново рятувати Донбас», – зазначив Жданов.

Свої плани Кремль, впевнений військовий експерт, буде здійснювати шляхом провокацій.

«Найпростіша провокація – за зразком 1939 року. Перевдягання одного-двох підрозділів в форму ЗСУ, особливо в тих місцях, де ми відвели війська, і атака своїх же позицій на камеру», – припустив Жданов.

«До дрібних провокацій ми не готові, і це показує бойовий досвід. Вони можуть закидати наші позиції дистанційно встановлюваними мінами, наші бійці підриваються. Снайперські групи працюють. І якщо у Росії буде мета – а я думаю, що така мета може виникнути, наприклад, у відповідь на навчання НАТО – вона може влаштувати нам розстріл. Виведе пару снайперських груп, покладе 5-6 наших бійців на одній позиції. Ми до цього не готові», – додав військовий експерт.

Як раніше відзначав керівник Служби безпеки України Іван Баканов, концентрація російських військ на кордоні з Україною досягає 100 тисяч військовослужбовців. Крім того, якщо Росія зважиться на повномасштабне вторгнення в Україну її потенційним союзником може стати Білорусь.

Напередодні президент Володимир Зеленський заявив , Росія могла зважитися на повномасштабне вторгнення в Україну, адже в включеному Криму і близько українських кордонів спостерігалася велика кількість ворожих військ.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...