У Раді побоюються “липових” COVID-паспортів, хоча Степанов запевняв, що підробити сертифікат неможливо

У Раді побоюються “липових” COVID-паспортів, хоча Степанов запевняв, що підробити сертифікат неможливо
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

В Україні планують з 1 липня ввести сертифікати вакцинації, але в комітеті Верховної Ради з питань здоров’я нації побоюються підробок.

Про це повідомляє прес-служба партії “Слуга народу”.

Loading...

За словами глави комітету Михайла Радуцького, сертифікати будуть містити дані про вакцинацію, негативний ПЛР-тест або про одужання від коронавірусу. Дані в сертифікат вноситимуть через систему eHealth, а сам документ можна буде отримати за місцем щеплення або в додатку або порталі “Дія”:

“Головна небезпека, яку я бачу, це спроби підробок сертифікатів вакцинації. У нашій країні працює ціла індустрія “липових” довідок. Потрібно вже зараз створити таку систему захисту бази даних, щоб у наших міжнародних партнерів не виникало жодних питань”.

Відзначимо, напередодні міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявляв, що сертифікати вакцинації від COVID-19, які повинні з’явитися в Україні, підробити буде неможливо.

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко попередив, що українців, які хочуть вакцинуватися від COVID-19 без черги, будуть притягувати до відповідальності.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...