Україна посилила систему протиповітряної оборони і розвідки на півдні через дії РФ

Україна посилила систему протиповітряної оборони і розвідки на півдні через дії РФ
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Україна посилила на півдні систему протиповітряної оборони і розвідки через скупчення російських військ в окупованому Криму. Крім того, військові провели прикриття всіх десантно-небезпечних ділянок морського узбережжя.

Про це під час виступу на форумі “Україна 30. Безпека” заявив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Loading...

За його словами, незважаючи на поступове виведення сил Росії з півострова, потенційна небезпека для України існує:

“У разі ескалації ситуації сплановано відповідне військове реагування як ЗСУ, так і інших складових сектору безпеки і оборони. З цією метою розроблені відповідні варіанти застосування, в тому числі і в разі військового вторгнення Збройних сил Російської Федерації на території України”.

Він також додав, що в залежності від ситуації передбачено як посилення угрупувань військ, які вже розміщені на півдні нашої держави, так і широке розгортання в разі військового вторгнення агресора сил оборони України.

Напередодні генсек ООН Антоніу Гутерріш заявив, що в Організації Об’єднаних Націй в найближчим часом навряд чи домовляться про введення миротворців на Донбас.

У районі проведення операції Об’єднаних сил військовослужбовці збили безпілотні літальні апарати російсько-окупаційних військ. Вони були призначені для розвідки, а також для дистанційного мінування.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...