Вбивство дітей у Казані: у Авакова визнали, що в Україні може повторитися трагедія

Вбивство дітей у Казані: у Авакова визнали, що в Україні може повторитися трагедія
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Заступник глави МВС Арсена Авакова Антон Геращенко розповів, як в Україні запобігти трагедії аналогічної той, що сталася напередодні в Казані (Росія). В ефірі телеканалу «Україна 24» він заявив, що досі наувцям невідомо, чому в той чи інший момент людей “переклинює”, і вони роблять щось подібне:

“В Україні, на щастя, не було таких масштабних терактів і вбивств, як це було в США або те, що ми бачили в Казані. Але в минулому році в Луцьку чоловік захопив рейсовий автобус. І якби з ним Нацполіція не провела переговори і людина не здалася б, то ми мали б багато жертв. Чому ця людина це зробила і зараз сидить за гратами – це питання до вчених, до медиків, до психіатрів. Не завжди можна знати, що хтось, кого ми вважали нормальною людиною, починає робити страшні речі, як це було в Казані. Досі неможливо встановити, хто і в який момент зірветься і почне робити такі речі. Стріляє не зброя, стріляє людина».

Loading...

При цьому він зазначив, що школярів в Казані розстрілювали зі звичайної мисливської рушниці:

«У нас в Україні на обліку перебуває близько 1,2 млн мисливських рушниць, кожною з яких, якщо використовувати для вбивства, можна накоїти жахливих речей. Але ще раз хочу сказати, що це питання девіації або психічних розладів окремих людей. Цей випадок показав, що краще зброю не видавати тим особам, у яких є психічні розлади. Але потрібно, якщо ви бачите, що якийсь чоловік, має психічні відхилення, якщо він говорить, що піде когось вбивати, дзвонити в поліцію. Ми будемо вивчати такі факти і будемо, можливо, попереджати такі злочини. Хоча, як показує світовий досвід, попередити такий теракт дуже і дуже складно».

Як повідомлялося раніше, 19-річний Ільназ Галявієв, який влаштував бійню в казанської гімназії №175, жив в фінансово благополучній родині, але контакту з батьками у нього не було.

Ільназ Галявієв напередодні заявив в мережі, що йде вбивати біосміття.

15-річна учениця казанської гімназії №175 розповіла , що відбувалося всередині під час захоплення школи.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...