Жертви і закритий аеропорт: Тель-Авів піддався обстрілу з боку сектора Газа

Жертви і закритий аеропорт: Тель-Авів піддався обстрілу з боку сектора Газа
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Сектор Газа другий раз за добу обстріляв ракетами Ізраїль. На цей раз під обстрілами опинився Тель-Авів з його передмістями. Відзначимо, ситуація значно загострилася, адже зазвичай сектор Газа веде вогонь по довколишніх до них містах: Сдерот і Ашкелон, а Тель-Авів розташований значно далі.

Loading...

Як повідомляють ЗМІ, в цей раз під ракетний удар потрапили міста Рамат-Ган, Сдот і Тайбі. Крім того, в ХАМАС заявили про запуск 130 ракет в бік Тель-Авіва. Також повідомляється, що для того, щоб завдати ударів по Тель-Авіву потрібні більш досконаліші ракети, ніж ті, які раніше застосовували в ХАМАС.

У місті Рішон-ле-Ціон поблизу Тель-Авіва через пряме попадання ракети в будинок загинула жінка.

Міжнародний аеропорт імені Бен-Гуріона (Тель-Авів) тимчасово призупинив роботу через палестинську ракетну атаку. Всі рейси, які повинні були приземлитися в Тель-Авів, перенаправили на Кіпр.

Як відомо, ситуація в Ізраїлі загострилася, коли почалися зіткнення на Храмовій горі в Єрусалимі. 7 травня на Храмовій горі тисячі мусульман зібралися на п’ятничну молитву (остання, в цьому році вона припала на Рамадан). Раптово відбулися сутички мусульман з ізраїльськими силами безпеки. В результаті прикордонна поліція Ізраїлю заблокувала Дамаські ворота в мусульманському кварталі Старого Єрусалима.

Як повідомлялося раніше, в ЄС засудили насильство в районі сектора Гази. Там вважають, що тільки прямі переговори між Ізраїлем і Палестиною можуть вирішувати всі проблеми в регіоні.

Джерело: Народна Правда