Бійня в Казані: стрілок зізнався, що йому подобалося принижувати людей

Бійня в Казані: стрілок зізнався, що йому подобалося принижувати людей
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

19-річний Ільназ Галявієв, який влаштував бійню в школі Казані, зізнався, що принижував батьків, тому що отримував від цього задоволення.

Цитати з його допиту опублікував Telegram-канал Life Shot.

За його словами, з 1 квітня 2021 року він самостійно жив у двокімнатній квартирі. Батько з матір’ю просто приносили йому продукти і залишали під дверима:

“За вищевказаною адресою проживаю один, в двокімнатній квартирі. Кому належить дана квартира, я не знаю. В даній квартирі проживаю один з 1 квітня 2021 року по теперішній час. До цього зі мною в даній квартирі проживали мама, дату народження її не пам’ятаю, але їй 54 роки, працює в банку старшим касиром, а батько, рік народження я не пам’ятаю, але йому 56 років “.

Він також додав, що батьки виїхали з квартири через його поведінку:

“Їх переїзд був пов’язаний з тим, що вони всі втрьох були незадоволені тим, як я жив, то, що шумів в квартирі і вдень, і вночі, голосно слухав рок-музику і стукав сильно дверима. Я робив все це спеціально і свідомо, так як мені подобалося їх принижувати “.

Ільназ каже, йому подобалося злити батьків, так він отримував задоволення:

“Від своїх даних вчинків я бачив, як їм це не подобається, і, бачачи це, я отримував від цього задоволення. Перед від’їздом батьки сказали мені, що їдуть від мене назавжди і залишають мене одного в квартирі. Я не був проти”.

Як повідомлялося раніше, 19-річний Ільназ Галявієв, який влаштував бійню в казанської гімназії №175, жив в фінансово благополучній родині, але контакту з батьками у нього не було.

Ільназ Галявієв напередодні заявив в мережі, що йде вбивати біосміття.

15-річна учениця казанської гімназії №175 розповіла , що відбувалося всередині під час захоплення школи.

 

Джерело: Народна Правда