МОЗ в три рази занижує смертність від COVID-19, – НАН України

МОЗ в три рази занижує смертність від COVID-19, – НАН України
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Смертність від COVID-19 в Україні в минулому році втричі перевищує дані Міністерства охорони здоров’я, – до такого висновку дійшли вчені Національної академії наук України.

Про це йдеться в дослідженні вчених.

Loading...

“Отримані дані істотно уточнюють чисельність випадків надлишкової смертності, пов’язаної з коронавірусом, яка, як це показано в попередніх звітах, в 2020 році перевищувала число опублікованих летальних випадків в щоденній статистиці від МОЗ приблизно втричі”, – повідомили в НАН.

Вчені також додали, що такі дані підтверджують і в американському Інститут показників і оцінки здоров’я.

“Число жертв пандемії в Україні (разом з окупованими нині територіями) становить не 46 737, а 138 507, тобто в 2,96 раз більше”, – додали в НАН.

МОЗ в три рази занижує смертність від COVID-19, – НАН України

Нагадаємо, раніше експерти незалежної дослідницької організації «Інститут показників і оцінки здоров’я» при Медичній школі Вашингтонського університету (Institute for Health Metrics and Evaluation, IHME) прийшли до висновку, що смертність від COVID-19 в Україні в реальності набагато вище офіційної статистики – 138 507 людина проти офіційних 46 737 чоловік. Вони також повідомили, що COVID-19 став причиною 6,9 мільйона смертей у світі (більш ніж удвічі перевищує офіційні цифри).

Лікарі розповіли, від якої вакцини найбільше побічних реакцій.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...