Обшуки у Тупицького: у чому звинувачують скандального суддю

Обшуки у Тупицького: у чому звинувачують скандального суддю
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

З ранку в квартирі скандального Олександра Тупицького (суддя, якого звільнили з посади голови Конституційного Суду України) проходять обшуки, які проводять представники Державного бюро розслідувань.

Як повідомляє ZN.UA, обшук влаштували в присутності самого Тупицького, його дружини, малолітніх дітей і адвоката.

Loading...

У постанові Печерського районного суду Києва кажуть, що обшук проводиться з метою виявлення відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального злочину або майна, яке було отримано в результаті його вчинення, а також з метою встановлення розшукуваних осіб, відповідно до ч. 1 ст. 234 Кримінально-процесуального кодексу України.

“Страна” повідомляє , що на поверх будинку, де проживає Тупицький, нікого не пускали. Крім того, навколо будинку посилили заходи безпеки і виставили оточення з правоохоронців.

Нагадаємо, в січні в ДБР оголосили Тупицькому підозру в скоєнні кримінальних злочинів проти правосуддя. А 22 квітня Печерський районний суд Києва прийняв рішення про проведення низки обшуків в квартирі, будинку, транспортних засобах, за місцем роботи, а також у родичів Тупицького.

Як повідомлялося раніше, 27 березня глава держави скасував укази колишнього президента Віктора Януковича про призначення суддями Конституційного суду Олександра Тупицького і Олександра Касмініна. Зеленський зазначив, що зазначені особи можуть відправлятися на заслужений відпочинок. Але 29 березня Тупицький оскаржив у Верховному суді указ президента. Також він скликав спеціальне засідання КСУ. Потім указ президента Володимира Зеленського про звільнення з посади голови Конституційного суду Олександра Тупицького оскаржила група народних депутатів.

Національне агентство із запобігання корупції направило до суду два протоколи про адміністративні правопорушення стосовно голови Конституційного суду Олександра Тупицького в зв’язку з ділянкою землі в окупованому Криму, який належить судді.

Джерело: Народна Правда
загрузка...