Рева назвав пенсійне страхування “корупційною схемою”

Рева назвав пенсійне страхування “корупційною схемою”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Екс-міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що вважає корупційною складовою введення пенсійного страхування.

Про це повідомляє Знай .

«Галина Третьякова, яка очолює Комітет соціальної політики Верховної Ради України, до обрання народним депутатом очолювала Українську федерацію страхування. У нас є великі страхові компанії, і пул цих страхових компаній очолювала Третьякова, це об’єднання страхових компаній називалося «Українська федерація убезпечення»», – зазначив Рева.

На думку екс-чиновника, головний інтерес страхової компанії в тому, щоб не виплачувати страхові виплати і щоб внески росли. Страхові компанії нібито прагнуть до запровадження обов’язкового пенсійного страхування, тому що тоді до них піде багато грошей.

«І коли їм кажуть, що зарплата в Україні низенька, що у нас з 24 млн тільки 10 млн застрахованих, величезна тіньова зайнятість, немає фондового ринку і у нас інфляція, яка стрибає, періодично знищує наші заощадження, вони все одно лізуть -«негайно-негайно». Туди підключився прем’єр Шмигаль, який говорить, що через 8 років пенсія буде 8300, а через 15 років ми її не зможемо платити, тому що у нас дуже мало людей в Україні», – підкреслив він.

За словами Реви, якщо уряд хоче вирішити проблеми Пенсійного фонду, йому слід припинити обманювати людей, тому що введення обов’язкового пенсійного страхування це справжня корупційна схема і це точно не піде на користь звичайним пенсіонерам.

Як ми вже розповідали раніше, в Мінсоцполітики планують підвищити розмір прожиткового мінімуму, від якого залежать багато показників виплат – від для зарплат до податків і штрафів.

Тим часом, в Раду надійшов законопроект №5463, яким можуть повністю змінити механізм «прописки» в Україні.

Джерело: Народна Правда