Росія підтримала бойовиків ХАМАС у війні з Ізраїлем: подробиці

Росія підтримала бойовиків ХАМАС у війні з Ізраїлем: подробиці
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Влада Росії провели переговори з представниками терористичного угрупування ХАМАС і фактично підтримали палестинську сторону у війні з Ізраїлем.


Подробиці телефонної розмови оприлюднили в Міністерстві закордонних справ Росії. Там стверджують, що розмовляли з ініціативи ХАМАСу.

Loading...

Телефонна розмова відбулася між заступником міністра закордонних справ Росії Михайлом Богдановим, спеціальним представником президента Росії з питань Близького Сходу та країн Африки і так званим заступником голови політбюро ХАМАСу Мусою Абу-Марзукі.

В контексті загострення ситуації Абу-Марзук заявив, що ХАМАС готовий зупинити військові дії проти Ізраїлю. Однак є умова – палестинські бойовики хочуть тиску міжнародного співтовариства на Ізраїль, щоб він припинив силові акції в комплексі мечеті “Аль-Акса” і протиправні заходи щодо корінних арабів.

Тим часом, заступник російського МЗС Сергій Вершинін заявив, що у відомстві вважають незаконними “спроби Ізраїлю змінити географічний, демографічний і історичний статус Єрусалиму”, передає “РИА Новости”.

Як ми вже розповідали раніше, командування ізраїльської армії оголосило мобілізацію 7 000 резервістів, які повинні прибути на військові бази.

Також нагадуємо, одна з ракет, яку терористи ХАМАС випустили по території Ізраїлю, пробила систему «Залізний купол».

Джерело: Народна Правда
загрузка...