Що відомо про головного рейдера країни Ольгу Оніщук: людина Богдана та гаманець Малюськи

Що відомо про головного рейдера країни Ольгу Оніщук: людина Богдана та гаманець Малюськи
Автор Желізняк Олександр в Новини

Як повідомлялося раніше, 22 квітня 2021 року в центрі Києва затримано «на гарячому» адвокатесу під час отримання хабаря у розмірі 160 тис. дол. США. Наявні джерела повідомляють, що у ході слідства перевіряється можлива причетність заступника Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Оніщук Ольги Миколаївни до протиправних схем з отримання неправомірної вигоди від громадян України, які подали свої скарги до Колегії Міністерства юстиції України з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації, територіальних органів Міністерства юстиції України, діяльність якої забезпечується Офісом протидії рейдерству Міністерства юстиції України.

Оніщук О.М. призначена до Міністерства юстиції України у вересні 2019 року за сприяння колишнього керівника Офісу Президента України Богдана А.Й.

Loading...

Андрій Богдан у 2007-2010 роках займав посаду заступника Міністра юстиції України Миколи Оніщука (рідного дядька чоловіка Оніщук О.М.). Фактично, Микола Оніщук та Андрій Богдан здійснюють контроль за питаннями державної реєстрації в Україні та можуть впливати на окремі процеси реєстрації речових прав на нерухоме майно та інших. Посада заступника Міністерства юстиції України з питань державної реєстрації дозволяє забезпечувати сприяння особам на простійній основі здійснюють рейдерні процедури в Україні.

Що відомо про головного рейдера країни Ольгу Оніщук: людина Богдана та гаманець Малюськи

Також стало відомо, що Ольга Оніщук виконує «робочі» завдання безпосередньо чинного Міністра пана Малюськи, для якого вона не лише «успішний» заступник, а ще й зручний «гаманець» та тіньовий рішала. Далі буде…

Джерело: Народна Правда
загрузка...