У Моршині вакцинували від COVID-19 понад 60% дорослого населення

У Моршині вакцинували від COVID-19 понад 60% дорослого населення
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

У місті Моршин Львівської області вже 61% вакцинували від COVID-19. Щеплення зробили в рамках пілотного проекту МОЗ, мета якого створення колективного імунітету.

Loading...

Як передає “Радіо Свобода“, мер міста Руслан Ільницький повідомив, що вакцинація поки проводилася першою дозою.

“Якщо врахувати, що за останні кілька місяців, за даними наших лікарів, перехворіли коронавірусом десь до 15%, то можна говорити, що вже є достатня кількість вакцинованих, щоб через кілька тижнів спостерігати формування колективного імунітету”, – заявив чиновник.

За словами мера вакцинувати 61% жителів міста було непросто. Потрібно було вести діалог з людьми, розгортати масштабну інформаційну кампанію.

“Ми проводили “обдзвони”: у сімейних лікарів є телефони людей, які уклали декларації. Деяким дзвонили по три-чотири рази, тому що вони думали, відкладали, мали питання щодо вакцини. У рамках цього пілотного проекту ми використовували тільки одну вакцину – CoronaVac , китайську. Частина людей сумнівалася саме з приводу вакцини, частина до цих пір чекаює іншої вакцини”, – повідомив Ільницький.

Він зазначив також, що велика кількість людей просто не хочуть вакцинуватися ніякої вакциною і вірять в те, що не заразяться COVID-19.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні найближчим часом не почнеться вакцинація громадян з електронної черги в додатку «Дія».

Також стало відомо, що в Україні закінчилася майже вся вакцина проти COVID-19 від AstraZeneca, яку використовували для першого уколу. Частину препарату зарезервували для введення другої дози.

Джерело: Народна Правда
загрузка...