Від ведмедики Тедді до інтерактивних вихованців: якими бувають іграшки-тварини

Від ведмедики Тедді до інтерактивних вихованців: якими бувають іграшки-тварини
Автор Желізняк Олександр в Новини

Іграшки у вигляді тварин у дітей одні з найулюбленіших. Граючи з ними, діти дізнаються зовнішні особливості звірів, знайомляться з їх звичками, вчаться піклуватися про вихованців і просто набувають м’яких і затишних друзів. Про те, якими бувають іграшки-тварини, дізнаємося у експертів інтернет-магазину «Будинок iграшок».

Ніщо так наочно, як їх іграшкові копії тварин, не пояснить малюкові, де у оленя ріжки, а у слоненяти хобот. Є, звичайно, зоопарк, але його мешканців не приторкнутися руками. Тому виробники іграшок вирішили цю проблему і запропонували дітлахам фігурки з гуми і пластика, м’які іграшки різного розміру, виду і форми та інтерактивні моделі, які взаємодіють з дитиною, реагуючи на його голос і дії. Вибирайте на будь-який смак!

Loading...

Від дерев’яних конячок до допомоги по зоології

Історично першими були іграшкові тварини з дерева, каменю і глини. Їх досі знаходять під час археологічних розкопок на всіх континентах, а вік багатьох датується тисячоліттями. Ближче до нас за часом дерев’яні коники-каталки, які ще 100 років тому були практично в кожному будинку, де підростав малюк.

Від ведмедики Тедді до інтерактивних вихованців: якими бувають іграшки-тварини

Сьогодні фігурки тварин в основному роблять з гуми і пластика і виробляють дивно реалістичними, максимально наближеними за видом до своїх живим «побратимам». Мова йде не про звичайні гумова качечка для купання, а про іграшки зовсім іншого рівня. Наприклад, німецький бренд Schleich, відомий з 40-х років минулого століття, – створює фігурки, які є точними мініатюрними копіями звірів, що живуть на нашій планеті. Для цього компанія співпрацює з Берлінським зоопарком. У лінійці представлені сотні примірників диких і домашніх тварин. Кожна фігурка детально опрацьовується, щоб передати пропорції, структуру вовни і будова прототипу. Виходить дуже реалістично.

Французька компанія Papo на ринку близько 20 років, але за якістю не поступається колезі з Німеччини, тим більше що іграшкові тварини тут розписуються вручну. Такі іграшки – справжні наочні посібники для уроків зоології.

М’який друг

Головна перевага м’яких іграшок-тварин в тому, що вони неймовірно милі, затишні і комфортні. Саме ці звірятка стають першими друзями малюків, з якими сплять, їдять, гуляють і майже не розлучаються.

Від ведмедики Тедді до інтерактивних вихованців: якими бувають іграшки-тварини

Найвідомішою іграшкою цього типу (і однією з найперших в сучасному розумінні м’якої іграшки) став плюшевий ведмедик Тедді, дизайн якого розробив Теодор Рузвельт. З тих пір з’явилися нові матеріали, технології та образи. Але м’які іграшки тварин не втратили свого споконвічного значення – бути для дитини друзями, предметами уваги і турботи, своєрідною психологічною підтримкою і захистом від стресу. Ігри з милими пушистиками заспокоюють і розслаблюють, дають відчуття комфорту і безпеки. Саме з м’якими іграшками у дітей найчастіше виникає емоційний зв’язок. З ними малюки розігрують сценки, їм довіряють секрети, у них шукають підтримки у важких ситуаціях і з ними ж в обнімку засипають.

Інтерактивні моделі

Інтерактивні тварини – наступний щабель розвитку м’яких іграшок. Виробники вирішили зробити їх і зовні, і звичками максимально схожими на справжніх вихованців.

Від ведмедики Тедді до інтерактивних вихованців: якими бувають іграшки-тварини

Інтерактивні іграшки – роботизовані тварини, які ведуть себе, як домашні улюбленці: бігають, стрибають, їдять, виляють хвостом і вушками, видають характерні звуки (гавкіт, нявкання, цвірінькання), реагують на дотик, виконують команди і навіть ходять в туалет. Така іграшка може дати зрозуміти, що зголодніла або засумувала, якщо їй довго не приділяли уваги. Вона повертається на голос господаря, ходить на задніх лапках, фиркає і сердиться, якщо щось не подобається, і лякається, коли на неї кричать. Деякі моделі можуть навіть заспівати пісню або розповісти дитині казку на ніч. Набір функцій залежить від виробника, але будь-які інтерактивні тварини вчать дітей піклуватися про тих, кого приручили, дисциплінують і прищеплюють почуття відповідальності.

Як стверджують експерти, ігри з іграшками-тваринами корисні для малюків. Вони розширюють уявлення дитини про навколишній світ, знайомлять з виглядом і звичками його мешканців, вчать відповідальності і турботи, розвивають емоційну сферу, заспокоюють і знімають стрес.

Подаруйте дитині іграшку, яка стане його вірним другом і її щасливою!

Джерело: Народна Правда