Як швидко позбутися тахікардії: медики озвучили прості способи

Як швидко позбутися тахікардії: медики озвучили прості способи
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Бувають моменти, коли серце раптово починає прискорено битися і не хоче повертатися в нормальний ритм. Скористайтеся порадами кардіологів, які можуть допомогти швидко вгамувати цей напад тахікардії, – вони дуже прості.

Один із запропонованих лікарями методів, заснований на принципі різкого зниження температури тіла. В таких обставинах серцебиття сповільнюється як результат того, що нервова система оптимізує фізіологічні процеси, що дозволяють організму адаптуватися до нових умов, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на newsyou.info.

Loading...

Що зробити: охолодити особа. Оскільки особа близько до серця і його просто охолодити, занурте його на кілька секунд в ємність з холодною водою (можна додати лід).

Або поплещіте в обличчя або просто вмивайтеся дуже холодною водою. Як варіант – протріть шкіру обличчя кубиком льоду.

Інший спосіб швидко нормалізувати серцебиття полягає у впливі на блукаючий нерв, який відповідає за частоту серцевих ударів.

Що зробити: напружити м’язи живота. Попередньо зробіть глибокий вдих. Закрийте ніздрі пальцями, зімкніть рот, опустіть повіки. Весь цей час тримайте м’язи преса напруженими, утримуйте. Спробуйте зробити видих, як і раніше тримаючи закритими ніс і рот, і продовжуючи напружувати живіт.

Кардіологи нагадують: в деяких випадках тахікардія – явище природне. Можливо, ви просто перенапружилися, перехвилювали. Якщо видимих причин немає, особливо, якщо крім прискореного серцебиття відчувається біль в грудях або виникає відчуття нестачі повітря, потрібно терміново звертатися за лікарською допомогою.

Нагадаємо, вчені з Великобританії провели ряд досліджень складу та властивостей звичної всім буряка. За висновком експертів, регулярне вживання буряка в сирому і вареному вигляді значно покращує здоров’я.

Раніше фахівці назвали мандарин найкориснішим фруктом, особливо для курців. Цей фрукт містить велику кількість бета-криптоксантин, який здатний блокувати ріст ракових клітин і захищати організм від онкологічних захворювань.

Також лікарі розповіли про чудодійні властивості авокадо . Цей фрукт містить багато вітамінів, мінералів і корисних для людського організму кислот.

Джерело: Народна Правда
загрузка...