“Заберуть “похоронні гроші”: Ляшко критикує нові правила надання субсидій

”Заберуть “похоронні гроші”: Ляшко критикує нові правила надання субсидій
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

З 1 травня Кабінет міністрів змінив порядок нарахування субсидії. Одне з нововведень на допомогу більше не можуть розраховувати домогосподарства, якщо член сім’ї має на депозитному банківському рахунку (рахунках) грошові кошти в сумі, що перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня року (зараз 2189 гривень). Лідер Радикальної партії Олег Ляшко незадоволений нововведеннями, відзначаючи, що ці гроші українці відкладають собі на похорон.

Loading...

Таку думку він висловив в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Уряд змінив порядок надання субсидій на оплату ЖКП – тепер їх не будуть давати тим громадянам, які мають 52 тисячі гривень заощаджень. Старики роками відкладали по копійці з пенсії на смерть, відмовляли собі у всьому, тому що хотіли, щоб їх по-людськи поховали . А тепер їх вважають багатіями і забирають субсидію “, – сказав політик.

Ляшко вважає, що ця ініціатива спрямована на знищення пенсіонерів.

“Ця ініціатива – таке ж знущання над нашими пенсіонерами, як і примусове переведення пенсій на банківські картки. Мета таких дій – довести старих до інфаркту, зменшити кількість пенсіонерів, щоб не було кому за субсидіями звертатися”, – заявив Ляшко.

Також відомо, що претенденти на субсидію мають заповнити ще кілька важливих полів.

Як повідомлялося раніше, в травні українців чекають нові тарифи на газ, а також правила призначення субсидій .

Джерело: Народна Правда
загрузка...