Греція відкрила кордон для українців: названо умову в’їзду

Греція відкрила кордон для українців: названо умову в’їзду
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Греція вирішила відкрити кордон для туристів з України. Уряд опублікував умови для поїздок.

Loading...

Подробиці оприлюднило українське посольство в Греції.

Для того, щоб потрапити до Греції з 14 травня, туристам необхідно:

  • заповнити електронну форму PLF на сайті travel.gov.gr до прибуття в Грецію (форма PLF з QR-кодом потрібна для перетину будь-якого в’їзного пункту);
  • подати сертифікат про вакцинацію від COVID-19, завершену мінімум за 14 днів до в’їзду (сертифікат англійською мовою).

Греція відкрила кордон для українців: названо умову в’їзду

Сертифікат вакцинації можна замінити негативним ПЛР-тестом, який зроблений не пізніше, ніж за 72 години до прибуття в Грецію, або сертифікатом про перенесену хворобу.

Вимога про COVID-сертифікат і його альтернативи також обов’язково поширюється на неповнолітніх: від п’яти років і старше.

Всі необхідні для в’їзду документи туристи повинні подати персоналу грецької поліції, або представникам Генерального секретаріату цивільного захисту Греції для перевірки автентичності.

Також, Греція зобов’язала повітряні і судноплавні компанії, автомобільні та залізничні транспортні компанії перевіряти туристів перед посадкою, щоб підтвердити у них наявність необхідних документів.

“У разі порушення цього зобов’язання,  вони зобов’язані репатріювати пасажира за власні кошти”, – підкреслили в посольстві.

Як ми вже розповідали раніше, в США вакцинованим повною дозою людям дозволили перебувати в громадських місцях без масок.

Тим часом, в Україні, 13 травня дві останні «помаранчеві» зони – Миколаївська і Черкаська області – були переведені в «жовту». Сьогодні, 14 травня, Миколаївська знову переведена в «оранжеву».

Джерело: Народна Правда
загрузка...