ХАМАС обстріляв ізраїльських військових з російської зброї: звідки воно у терористів

ХАМАС обстріляв ізраїльських військових з російської зброї: звідки воно у терористів
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Терористи з руху ХАМАС обстріляли ізраїльський позашляховик з російського протитанкового ракетного комплексу “Корнет”.

Про обстріл ізраїльської армії з цієї зброї повідомило видання The Jerusalem Post.

Loading...

Російське “Новое время” зазначає, що ПТРК “Корнет” почали поставляти на світовий ринок ще в 1990-х роках. Також відзначимо, про те, що “Корнети” є на озброєнні у палестинців, Ізраїль заявляв ще 10 років тому.

Старший науковий співробітник відділу Близького і Середнього Сходу інституту сходознавства РАН Володимир Сотніков розповів, що російські боєприпаси можуть бути не тільки у ХАМАСу, а й у інших терористичних угруповань.

На його думку, зброя до них може надходити через посередників, які перекуповують зброю, яка офіційно поставляється РФ. Також терористи можуть захопити озброєння.

“До речі, не тільки російську зброю, вони можуть захопити і американську зброю, і зброю виробництва інших країн”, – додав він.

Як ми вже розповідали раніше, влада Росії провели переговори з представниками терористичного угрупування ХАМАС і фактично підтримали палестинську сторону у війні з Ізраїлем.

А тим часом, ізраїльська армія почала військову операцію в секторі Газа, при цьому наземні війська Ізраїлю туди поки не заходили.

Джерело: Народна Правда
загрузка...