Подорожчання проїзду в Києві: Кличко зробив заяву

Подорожчання проїзду в Києві: Кличко зробив заяву
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Вартість проїзду в громадському транспорті Києва повинна становити 21 гривню, – про це напередодні заявили в комунальних підприємствах “Київпастранс” і “Київський метрополітен”. При цьому мер Віталій Кличко вважає, що реальна собівартість проїзду знаходиться на рівні 15 гривень.

Відповідну заяву він зробив в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Loading...

“У Києві серйозні виклики щодо транспорту, бо він у нас дотаційний. Щоб він виходив в нуль, ми з бюджету Києва платимо ще більше 2 млрд грн щорічно. Одночасно ми закуповуємо транспорт і збільшуємо зарплату. Можу сказати страшну цифру – собівартість проїзду в транспорті 15 грн “, – сказав він.

Одночасно він не анонсував підвищення вартість проїзду.

Як повідомлялося раніше, в Україні пільги на безкоштовний проїзд в громадському транспорті можуть монетизувати , що дозволить вирівняти права українців, які живуть у великих містах і часто користуються тролейбусами, метро і тих, хто живе в невеликих населених пунктах.

Як пояснював заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко, в Україні є 8 різних законів, які регламентують право на пільговий проїзд у транспорті для 2,4 млн громадян. Але ці люди живуть зовсім в різних регіонах країни і мають різний доступ до транспортної інфраструктури. Він також вважає , що пільги потрібно монетизувати.

Джерело: Народна Правда
загрузка...