Ретроградний Меркурій: яким знакам зодіаку не пощастить в 2021

Ретроградний Меркурій: яким знакам зодіаку не пощастить в 2021
Автор Желізняк Олександр в Наука/Новини

Ретроградний Меркурій в 2021 році можна буде спостерігати тричі: перший раз це було 30 січня – 21 лютого, ще очікуються два періоди з 30 травня по 23 червня та з 27 вересня по 18 жовтня.

Ретроградний Меркурій – це оптична ілюзія. Пояснимо, у кожної планети є два види руху: директне і ретроградне. Директним рухом називають її звичайний хід, коли планета рухається в звичному напрямку по своїй траєкторії. Але кожна планета рано чи пізно стає ретроградною. У цей момент спостерігачеві з Землі здається, що планета рухається в зворотному напрямку.

Як відомо, все планети Сонячної системи рухаються в одному напрямку навколо Сонця – але на різній відстані, і орбіти у всіх різні – завершують своє коло вони з різною швидкістю. Коли нам з Землі здається, що Меркурій зупинився і став рухатися в зворотному напрямку, це означає, що Меркурій обігнав Землю по своїй порівняно невеликій орбіті (орбіта Меркурія коротше нашої: 88 днів проти наших 365).

На думку астрологів, в цей період небесні тіла втрачають контроль над сферами життя, яким вони протегують. Меркурій, як вважається, відповідає за торгівлю, освіту, фінанси, кар’єру, обмін інформацією.

Як пише “Обозреватель”, на думку астролога Сьюзен Міллер, ретроградний Меркурій є єдиним явищем, яке “зачіпає всіх в усіх напрямках”. Але найбільше він впливає на Діву і Близнюків, так як управляє цими знаками.

У період ретроградного Меркурія астрологи рекомендують уникати серйозних починань, поїздок і тривалих подорожей, важливих покупок і великих грошових інвестицій.

Рекомендується більше відпочивати, відновлювати сили. Можна зайнятися розвитком вже початих проектів, переоцінкою життєвої ситуації, позбутися від непотрібних речей.

Напередодні в Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця озвучили прогноз магнітних бур на травень. Фізики попереджають про те, що Землю накриє як мінімум одна магнітна буря, також очікуються дні, коли магнітосфера буде збудженої.

Джерело: Народна Правда