США повертаються до нормального життя: людям із щепленням дозволили зняти маски

США повертаються до нормального життя: людям із щепленням дозволили зняти маски
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У США вакцинованим повною дозою людям дозволили перебувати в громадських місцях без масок.

Loading...

Як повідомляє Bloomberg, це нововведення найістотніше в федеральних рекомендаціях з початку пандемії.

“Будь-яка людина, яка повністю вакцинована, може брати участь в заходах у приміщенні або на вулиці, великих чи малих, без носіння маски або фізичного дистанціювання”, – заявила глава Центру по контролю і профілактиці захворювань США Рошель Валенські.

Вона також підкреслила, що люди, які отримали 2 дози препарату, можуть повернутися до звичного способу життя: “Якщо ви повністю вакциновані, ви можете почати робити те, що ви перестали робити через пандемію. Ми всі довго чекали на цей момент, коли ми зможемо повернутися до нормального життя”.

При цьому, наприклад, при перетині кордону маски будуть необхідні.

ЗМІ повідомляють також, що в США вже близько 59% дорослих американців (населення країни понад 328 млн чол.) зробили хоча б одне щеплення від COVID-19. Нові випадки захворювання COVID-19 в США знижуються вже кілька тижнів.

Як повідомлялося раніше, в Україні закінчилася майже вся вакцина проти COVID-19 від AstraZeneca, яку використовували для першого уколу. Частина препарату зарезервували для введення другої дози.

У місті Моршин Львівської області вже 61% вакцинували від COVID-19. Щеплення зробили в рамках пілотного проекту МОЗ, мета якого створення колективного імунітету.

Джерело: Народна Правда
загрузка...