США ввели санкції проти 61 українця: в РНБО розкрили деталі

США ввели санкції проти 61 українця: в РНБО розкрили деталі
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Сполучені Штати Америки ввели санкції проти 61 українця. У зв’язку з цим, Україна звернулася до влади США про надання детальної інформації про громадян, які потрапили в список.

Loading...

Таку заяву зробив секретар РНБО України Олексій Данилов.

“На сьогоднішній день нам достеменно відомо про 61 громадянина України, проти яких Сполучені Штати ввели санкції”, – заявив чиновник.

За його словами, Україна звернеться до влади США для надання інформації щодо кожного громадянина України, щодо якого були введені санкції. І після отримання документів та їх обробки, рішення про санкції щодо цих громадян може бути прийнято і на території України.

“Якщо наші правоохоронні органи визнають за необхідне впроваджувати певні процедурні моменти … якщо буде прийнято рішення про введення санкцій на підтримку наших партнерів, після отримання цих документів, після обробки цих документів, ми це будемо робити на території нашої країни”, – підкреслив Данилов.

Також Україна звернеться до європейських партнерів для отримання інформації про подсанкціонних громадян України.

“Після отримання інформації ми по кожному громадянину будемо приймати окреме рішення”, – додав Данілов.

Як ми вже розповідали раніше, Дмитро Кулеба заявив, що зараз не варто очікувати від Євросоюзу запровадження нових секторальних санкцій проти Росії.

Тим часом, в РФ вирішили закрити в’їзд на територію Росії вісьмом громадянам країн-членів Євросоюзу і представникам офіційних структур ЄС.

Джерело: Народна Правда
загрузка...