У Миколаєві вбили знаменитого українського історика: що відомо на даний момент

У Миколаєві вбили знаменитого українського історика: що відомо на даний момент
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Відомий історик Володимир Щукін, був знайдений мертвим у власній квартирі в Миколаєві вранці 14 травня. Встановлено, що автора десятків праць з історії України жорстоко вбили.

Loading...

Подробиці оприлюднив уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

“Не хочеться вірити в те, що невідомими зловмисниками перервано життєвий шлях талановитого педагога, блискучого історика, обдарованого дослідника Володимира Щукіна”, – пише він.

Згідно з даними обласної поліції, повідомлення про подію надійшло від сусіда Щукіна.

“14 травня близько 07:00 На 102 зателефонував мешканець будинку по пр. Центральний і повідомив, що двері квартири його сусіда відкриті, а сам він лежить на підлозі”, – розповіли правоохоронці.

Після огляду тіла чоловіка були виявлені тілесні ушкодження голови і ножові поранення.

На даний момент встановлюються всі обставини трагедії.

У Миколаєві вбили знаменитого українського історика: що відомо на даний момент

Вчений був відомим істориком-краєзнавцем, кандидатом історичних наук, доцентом. У коло його дослідницьких інтересів входили історична регіоналістика, історична юдаїка, історія вітчизняної культури.

Вчений викладав Миколаївському національному університеті імені Сухомлинського, завідував кафедрою в Миколаївському інституті права Одеської національної юридичної академії, був автором цілого ряду книг і наукових праць.

Як ми вже розповідали раніше, в селищі Райгородок Донецької області п’яний чоловік вбив матір через те, що вона вимагала від нього влаштуватися на роботу.

А в Нікополі вбили відомого волонтера Анжелу Мончинську.

Джерело: Народна Правда
загрузка...