В Україні вступає в силу закон про спрощене розмитнення “євроблях”

В Україні вступає в силу закон про спрощене розмитнення “євроблях”
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Новий закон про спрощене розмитнення “євроблях” вступає в силу 15 травня, але в дію його введуть лише через місяць – 15 червня.

Документ опублікований у виданні “Голос України”.

Loading...

Відзначимо, за спрощеною формулою можна буде розмитнити автомобілі, які фізособи ввезли на митну територію України в період до 31 грудня 2020 року і знаходяться в митних режимах тимчасового ввезення або транзиту.

Встановлено обмеження на спрощене розмитнення транспортних засобів, з року випуску яких пройшло більше 5 років.

Не можна розмитнити за цією процедурою машини, що відповідають кодам УКТ ЗЕД 8702 (ТС, призначені для перевезення 10 осіб і більше) і 8711 (мотоцикли (включаючи мопеди) та велосипеди).

Розмитнити можна буде тільки автомобіль однієї категорії на одну людину (один легковий, один вантажний, один причіп). Авто має відповідати екологічним стандартам не менше “Євро2” і не бути з країни-агресора.

Учасник бойових дій може розмитнити авто за новою процедурою протягом 270 днів, за умови документального підтвердження його перебування понад 90 днів безпосередньо на території проведення операції Об’єднаних сил з дня набрання чинності закону.

Раніше ми повідомляли, скільки буде коштувати розмитнення.

Михайло Катрук, співзасновник громадської організації «Доступне авто» Інституту досліджень авторинку каже, що закон сумнівний і виглядає скоріше як бажання частково закрити цю проблемну тему.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...