Понад 100 українців хочуть покинути Сектор Гази: МЗС опрацьовує безпечні маршрути

Понад 100 українців хочуть покинути Сектор Гази: МЗС опрацьовує безпечні маршрути
Автор Марія Петренко в Новини

МЗС України перебуває на постійному зв’язку з українцями, які виявили бажання покинути Сектор Гази, який обстрілює Ізраїль у відповідь на удари палестинських угруповань. Зараз опрацьовуються маршрути для їх безпечної евакуації.

Про це в коментарі РБК-Україна повідомив речник МЗС Олег Ніколенко.

Loading...

“Міністерство закордонних справ підтримує зв’язок з українцями, які виявили бажання покинути Сектор Гази. Зараз їх 120 осіб”, – сказав Ніколенко.

Він зазначив, що українські посольства в Ізраїлі та Єгипті, а також представництво при Палестинській національній адміністрації опрацьовують можливі маршрути репатріації. “Тримаємо цю ситуацію на особливому контролі”, – додав представник МЗС.

Нагадавши, ХАМАС почав атакувати південь Ізраїлю після зіткнень на Західному березі. За даними на вечір 14 травня, з ізраїльського боку загинули не менше 10 осіб, з палестинської – майже 140, у тому числі близько 40 дітей.

Зазначимо, у політичному керівництві палестинського угруповання ХАМАС оголосили про готовність припинити обстрілювати територію Ізраїлю. Однак ізраїльська влада на цю пропозицію не відреагувала.

Джерело: Народна Правда
загрузка...