Чаус заявив, що готовий повернутися до України та співпрацювати зі слідством

Чаус заявив, що готовий повернутися до України та співпрацювати зі слідством
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Скандальний український суддя Микола Чаус записав відеозвернення, в якому заявив про готовність співпрацювати з українським слідством.

Відео опубліковано на його Telegram-каналі.

Як відомо, суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус зник з України в 2016 році, коли антикорупційні органи знайшли у нього у дворі закопані банки з грошима. Пізніше стало відомо, що він знаходиться в Молдові, де намагався добитися політичного притулку.

Зараз Чаус каже, що знаходиться в безпеці, але розкривати місцезнаходження не має наміру.

“Відносно викрадення, хочу сказати, що воно дійсно було. Але не зараз, а в 2016 році. Відтоді мене постійно залякували розправою, змушуючи тим самим перебувати поза домом”, – зазначив суддя.

При цьому він говорить, що найближчим часом може повернутися в Україну і дати відповіді на питання, які цікавлять НАБУ і ДБР “:

“Я готовий надати правоохоронним органам всю інформацію про людей, які викрали і утримували мене з 2016 року. Але це дуже впливові люди і тому я змушений вимагати від наших правоохоронних органів гарантій безпеки”.

Журналіст-розслідувач Олег Єльцов заявляв , що рішення про викрадення в Молдові одіозного судді Миколи Чауса приймалося в Офісі Президента України.

Також повідомлялося про те, що Україна має намір зажадати екстрадицію судді Миколи Чауса з Молдови.

Джерело: Народна Правда