Екс-радник Путіна розповів, як Україні відбити вторгнення Росії

Екс-радник Путіна розповів, як Україні відбити вторгнення Росії
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Україні потрібно зайнятися зміцненням зовнішнього і внутрішнього “фронтів” – потрібно заручитися підтримкою Заходу і зміцнити обороноздатність, адже загроза повномасштабного вторгнення Росії реальна.

Таку заяву в інтерв’ю для програми “Рандеву” зробив Андрій Ілларіонов – президент Інституту економічного аналізу, колишній радник лідера Росії Володимира Путіна.

Loading...

“Потрібно вибудовувати оборону по всіх лініях. Зовнішня лінія оборони – взаємини з США і Заходом. Це важливий напрямок, це потрібно робити. Завдання для МЗС, для Офісу президента, для самого Зеленського – змушувати і Байдена, і його адміністрацію допомагати зброєю, проведенням маневрів, ротацією американських і натовських сил на території України, призначенням представників, запрошенням сюди делегацій з НАТО і так далі “, – вважає Ілларіонов.

Одночасно з цим, додав він, потрібно готуватися до можливої атаки і агресії Росії – зміцнювати ЗСУ:

“Потрібно готувати взагалі все інститути державні, починаючи від територіальної оборони до спецслужб. І говорити головне суспільству: ми робимо все можливе, щоб такого нападу не сталося. Але воно може відбутися. Якщо воно може відбутися, що ми робимо? Якщо настає час Х, що роблять військовозобов’язані чоловіки?”.

Напередодні російський президент Володимир Путін заявив, що Україну перетворюють в антипод Росії, в якусь Антіроссію.

Уряд Російської Федерації затвердив список «недружніх країн«, яким буде заборонено наймати громадян РФ для роботи в посольствах. У нього потрапили Сполучені Штати і Чехія.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...