Експерт про слова Данілова щодо обміну: Якби влада дійсно дбала про долю своїх громадян, то чотири українки, про звільнення яких домовився Медведчук, вже давно були би вдома

Експерт про слова Данілова щодо обміну: Якби влада дійсно дбала про долю своїх громадян, то чотири українки, про звільнення яких домовився Медведчук, вже давно були би вдома
Автор Желізняк Олександр в Новини

Якби влада дійсно дбала про долю своїх громадян, то чотири українки, про звільнення в односторонньому порядку домовився Медведчук, вже давно були б вдома. Про це заявив політичний оглядач Олександр Потьомкін.

“В черговий раз влада зганьбилася і продемонструвала, що не збирається займатися питаннями повернення додому утримуваних українців. Все це-чистої води піар, влада знову показала всім, що звільнення українців не входить в їхні плани. Тому що якщо вони дійсно хотіли повернути когось додому, то чому чотири жінки досі чекають свого звільнення на Донбасі? Адже готове вже було буквально все, за Зеленського вирішили всі питання, залишалося лише сказати своє”так”. Але замість цього була розгорнута масштабна компанія зі зриву цієї домовленості. Омбудсмен Денисова заявила про звільнення дев’ятьох осіб, що в ОРДЛО назвали спробою перехопити ініціативу зі звільнення у Медведчука і інформацію спростували. Державіаслужба України отримала розпорядження не випускати літаки з Медведчуком до Росії. Після цього голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук на одному з каналів він відрапортував про зупинку процесу передачі полонених”, – підкреслив Потьомкін.

Loading...

“У порядку одностороннього звільнення і в якості гуманітарної акції керівництво самопроголошених Донецької та Луганської республік запропонувало звільнити чотирьох утримуваних українок і передати їх на лінії зіткнення Медведчуку. Українська влада категорично відмовилася від такої пропозиції. Я впевнений, ці дії говорять куди голосніше за слова президента і його оточення про те, як дійсно вони зацікавлені у звільненні українців і поверненні їх додому. Тому ця влада не принесе нам ні миру на Донбасі, ні виконання Мінських угод, ні хоча б конструктиву в роботі ТКГ”, – вважає політичний оглядач.

Джерело: Народна Правда
загрузка...