Ізраїль ліквідував одного з лідерів “Ісламського джихаду” в секторі Газа: опубліковано відео

Ізраїль ліквідував одного з лідерів “Ісламського джихаду” в секторі Газа: опубліковано відео
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) спільно з Загальною службою безпеки (ШАБАК) ліквідувала командира північного округу “Бригад Аль-Кудса”, який входить в військове крило “Ісламського джихаду”, Хусам Абу Арбіден в секторі Газа.

Подробиці повідомила прес-служба Армії оборони Ізраїлю.

“Як командувач “Ісламського джихаду” протягом 15 років він стояв за ракетними запусками, стріляниною і атаками протитанкових ракет по Ізраїлю. Він більше не буде здійснювати терактів”, – зазначено в повідомленні.

Також було опубліковано відео ліквідації Хусам Абу Арбідена.

 

Нагадаємо, в суботу ізраїльські ВПС завдали удару по будівлі, де розташовувалися офіси місцевих і міжнародних ЗМІ в секторі Газа, в тому числі агентство Associated Press і телеканал Al Jazeera. Журналістам вдалося покинути будівлю до початку атаки.

У свою чергу, в Армії оборони Ізраїлю заявили, що в цьому будинку начебто знаходився розвідувальний штаб ХАМАС, який використовував ЗМІ і журналістів як прикриття.

Як ми вже розповідали раніше, число постраждалих в результаті обвалення трибуни в синагозі в ізраїльському місті Гиват-Зєев зросло до 167. Загинули 2 людини: 40-річний чоловік і 12-річний хлопчик.

А також, генсек ООН Антоніу Гутерріш назвав єдиний шлях врегулювання конфлікту Ізраїлю і палестинських угруповань. За його словами, це переговори щодо створення двох держав зі столицею в Єрусалимі.

Джерело: Народна Правда