Кузьмін: ОПЗЖ звернулася до лідерів країн-членів Євросоюзу і Ради Європи із заявою про політичну ситуацію в Україні

Кузьмін: ОПЗЖ звернулася до лідерів країн-членів Євросоюзу і Ради Європи із заявою про політичну ситуацію в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини
Сьогодні вранці ОПЗЖ звернулася до лідерів країн-членів Євросоюзу і Ради Європи, в тому числі Росії, керівників впливових міжнародних організацій і послів G7 із заявою про політичну ситуацію в Україні, яка давно вийшла з правового поля і перетворилася на масове політичне цькування інакомислення. Одним із наслідків злочинної політики Києва стала ескалація конфлікту на Донбасі, який потенційно здатний перерости у велику війну в Європі, до якої певні сили в Україні свідомо ведуть справу.

 Офіційний Київ розглядає конфлікт на Донбасі як виключно агресію Російської Федерації, натомість ОПЗЖ вважає, що цей конфлікт багато в чому зумовлений внутрішньою політикою української влади.
 
Офіційна пропаганда заохочує військову істерію і заклики розправлятися з прихильниками миру в Україні за законами воєнного часу, знищувати їх без суду і слідства.
ОПЗЖ в умовах військової істерії та свавілля влади має сміливість стверджувати, що наявність конфлікту на Донбасі не дає українській владі підстав утискати всередині країни російську мову, російську культуру, пропагувати війну, заохочувати зростання вкрай правих рухів і насильство з їхнього боку, утискати свободу слова, зборів.
 
Офіційний Київ, розмахуючи прапором ЄС, розраховуючи на індульгенцію з боку західних країн, вимагає від ЄС і НАТО збереження шкідливих для економік європейських країн антиросійських санкцій, відмови від співпраці з РФ з багатьох питань міжнародного порядку, стверджуючи, що ці кроки нібито потрібні для якнайшвидшого виконання Мінських угод. При цьому на практиці адміністрація Зеленського взяла курс на відмову від Мінських угод і фактичне заморожування конфлікту. Інакше кажучи, офіційний Київ взяв на себе роль бар’єру на шляху нормалізації відносин між Заходом і Сходом нашого континенту, що може бути вигідно тільки зовнішнім гравцям, охочим і далі розділяти Європу і панувати над нею.
 
Точно так само придушення свободи слова і репресії проти політичної опозиції в Україні влада списує на витрати протистояння з Росією. Хоча при цьому багато представників режиму Зеленського і близькі до нього олігархи продовжують вести бізнес з Росією, отримують вигоду від транзиту російського газу через українську територію, розширюють постачання електроенергії та палива. Інакше кажучи, ” війна з Росією” є лише ширмою для придушення конкурентів і примусу Заходу до ігнорування системної корупції, зриву реформ, монополізації цілих секторів економіки близькими до Зеленського бізнесменами.
ОПЗЖ закликала спільними зусиллями міжнародної спільноти та Українського народу змусити адміністрацію Зеленського нести відповідальність як за свої незаконні дії, так і бездіяльність у питаннях миру та боротьби з корупцією. Нескінченна гра із Заходом у “лояльних негідників”, які крадуть, гальмують реформи, розвалюють систему державного управління, але щоразу отримують прощення під приводом: “Зате вони проти Москви або ж Медведчука” – системно дискредитує сам Захід.
 
“Опозиційна платформа – За життя” запропонувала всім, хто хоче боротися за збереження миру в Європі, об’єднати зусилля і створити умови для закінчення військового конфлікту на Донбасі, припинення переслідування українських політиків і активістів, які виступають за дипломатичне вирішення проблем у цій частині континенту, і засудити незаконні дії української влади. Повний текст звернення із задоволенням публікую.

Loading...
Джерело: Народна Правда
загрузка...