Путін жорстко відреагує на судилище Медведчука. Наслідки для Зеленського та його команди будуть незворотними, – блогер

Путін жорстко відреагує на судилище Медведчука. Наслідки для Зеленського та його команди будуть незворотними, – блогер
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Репресії і політичне цькування, яке розгорнув президент Володимир Зеленський зі своєю командою проти глави ОПЗЖ Віктора Медведчука викликала жорстку реакцію у президента Росії Володимира Путіна. І він не стане закривати очі на те, що відбувається. Про це пише блогер Кирило Кіквідзе.

“Головне тому підтвердження-виступ Путіна на засіданні Радбезу РФ, де він ясно і чітко дав зрозуміти Зеленському, що той зробив фатальний вчинок. Це безпрецедентна подія, адже президент Росії раніше ніколи не висловлювався з подібних приводів, та ще й на засіданні Радбезу. А наш президент, мабуть, досі не усвідомлює, що він накоїв щодо Медведчука і якими наслідками для нього особисто і для України в цілому обернеться ця його самовпевненість”, – зазначає він.

Loading...

“Зеленський нажив собі в особі Кремля серйозних і могутніх ворогів. Адже Путін вміє постояти за своїх. Всі в світі це прекрасно знають. Він, як досвідчений політик, вміє чекати, щоб завдати точного і смертельного політичного удару саме в той момент, коли опонент найменше цього чекає. А Зеленському є що втрачати. На кону-мирний план по Донбасу, зустріч в нормандському форматі і вихід з кризи по Мінську”, – підкреслює Кіквідзе.

“Але я впевнений, що це далеко не все, на що здатний Путін щодо Зеленського і його команди. Повторюся: президент Росії вміє чекати. А враховуючи, якими незграбними методами діє наш президент-чекати залишилося недовго. І наслідки для нього і його команди будуть незворотними”, – підсумував блогер.

Джерело: Народна Правда
загрузка...