Реакція Путіна на політичне переслідування Медведчука буде швидкою і максимально болючою для Зеленського

Реакція Путіна на політичне переслідування Медведчука буде швидкою і максимально болючою для Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Реакція Володимира Путіна на політичне переслідування лідера опозиції Віктора Медведчука буде для Зеленського швидкою і максимально болючою. На це вказують відразу кілька моментів. Так, російські ЗМІ відзначають, що зовнішні теми Путін коментує дуже рідко і, найчастіше, не відразу. А тут російський президент практично відразу прокоментував судилище проти Медведчука і, до того ж, зробив це на Раді Безпеки РФ. Таку думку висловив блогер Володимир Шамін.

“Зовні Путін ні на секунду не показав, що його зачепив процес в Україні проти близької для нього людини. Але це особисте, а Путін не з тих, хто демонструє свої емоції. Його коментар був досить великим, навіть щодо західних санкцій він висловлюється коротше. Путін окреслив усі червоні лінії, які перейшов Зеленський, – закриття опозиційних каналів, тиск на опозиційні партії, зачистка політичного поля від тих сил, які намагаються вирішити конфлікт на Донбасі мирним шляхом і налагодити відносини з Росією. І чітко назвав Захід покровителем цієї політики української влади.

Loading...

“Це питання, яке повинно завжди бути в полі нашої уваги, і ми своєчасно, належним чином, маючи на увазі ті загрози, які для нас створюються, повинні будемо на це реагувати…” – резюмував Путін.

Як розуміти цю фразу? Думаю, це навіть не натяк – це попередження прямим текстом. Росія реагуватиме на те, що відбувається в Україні. Путін буде бити по больових точках Зеленського, прицільно і боляче”, – зазначає він.

“Як може відповісти Путін? Варіантів багато. Це може бути на Донбасі. Не забувайте, що біля кордону з Україною досі перебувають російські війська. Це можуть бути санкції. Росія все ще може зробити Україні боляче в економічному плані. Це можуть бути дзеркальні судові процеси над українськими громадянами в РФ. Упевнений, Путін знайде найбільш болючий для України варіант відповіді”, – написав блогер.

“Залишається тільки задатися питанням – а воно того варте? Невже політичні інтереси і маніакальне бажання Зеленського переобратися на другий термін превалюють над інтересами всієї країни? Для Зеленського – безсумнівно. А для українців?” – підкреслив Шамін.

Джерело: Народна Правда
загрузка...