У Латвії винесли суворий вирок колишньому бойовику “ЛНР”

У Латвії винесли суворий вирок колишньому бойовику “ЛНР”
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини/Соціальна правда

Латвійський суд в Ризі визнав колишнього бойовика так званої “ЛНР” Бенеса Айо винним у закликах до ліквідації державної незалежності Латвії.

Loading...

Як передає Латвійське агенство Delf, його засудили 2 років і 6 місяців у в’язниці.

Суд визнав колишнього бойовика винним в порушенні статей 81, 82 і 83 Кримінального кодексу Латвії, тобто у заклику до силового повалення влади, заклику до ліквідації державної незалежності і заклику до підриву територіальної цілісності Латвії.

“Судячи з того в ЗМІ і публікацій в інтернеті, кілька років він перебував на території так званої “ЛНР”. Згідно з даними слідства, Айо брав активну участь в бойових діях на сході України”, – розповіли в агентстві.

Айо з лютого 2015 року перебував в розшуку. А з листопада 2019 був оголошений у міжнародний розшук по лінії Інтерполу через його участі у війні на Донбасі. На початку 2020 року Айо затримали в РФ, куди він приїхав на акцію протесту, але Москва не видала бойовика Латвії і надала йому політичний притулок.

СБУ затримала Беноса Айо в Донецьку ще в 2014 році. Тоді він був активістом російської політичної партії “Інша Росія”. Після затримання правоохоронці видворили його з України.

Як ми вже розповідали раніше, італійські правоохоронці затримали колишнього поліцейського з Кальярі, який воював на Донбасі на стороні проросійських бойовиків.

А також, в Луганській області попереджено скоєння теракту проти українських військових. Бойовики планували розпорошити хлор у місці дислокації підрозділу ЗСУ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...