В Україні почалася вакцинація людей з черги в “Дії”

В Україні почалася вакцинація людей з черги в “Дії”
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

В Україні почалася вакцинація від COVID-19 людей, які записалися на щеплення через додаток або портал “Дія”. Перші люди з черги отримали щеплення минулі вихідні.

Loading...

Подробиці оприлюднила прес-служба глави держави.

На сьогоднішній день, прищеплювати з черги в “Дії” почали тільки людей старше 65 років. Отримати першу дозу вакцини від COVID-19 можна в центрах вакцинації, які відкрили в Україні.

В Україні вже вакциновано від коронавірусу 956 тисяч громадян.

За даними Ради національної безпеки і оборони, в суботу та неділю в Україні першу дозу вакцини від коронавірусу в цілому отримали 3 661 осіб. У суботу перше щеплення отримали 2739 осіб, а в неділю – 922.

Раніше, головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що в Україні почнуть відкривати центри вакцинації, де зможуть отримати щеплення люди з черги в “Дії”. У першу чергу такі центри відкриють у великих містах країни.

Нагадаємо, лікарі кажуть, що вакцинацію після хвороби можна відкласти на період до 6 місяців (в цей період рідко повідомляється про повторні випадки зараження).

Як ми вже розповідали раніше, за минулу добу в світі діагностували понад 533 тисяч нових випадків COVID-19. Лідирують по захворюваності Індія, Бразилія і США. При цьому Україна займає лідируючі позиції, як за кількістю нових зараження, так і по смертності.

Джерело: Народна Правда